Ana Sayfa » 2014 » Nisan

Mobilyalarınızı istediğiniz renkte lake boya ile cilalıyoruz. Kırmızı mavi yeşil mor sarı varaklı antik vb.

Mobilyalarınızın ham rengi üzerine istediğimiz renklerde pinoteks çekerek mobilyalarımızın reklerini değiştirebiliriz. Ceviz Meşe Kiraz Kızılağaç zeytin sapelli kayın Armut vb. renkteki pinotekler kullanılarak mobilyalarınızın rekleriniz değiştirebiliyoruz.

Mobilyalarınızın boyasında önemli bir nokta da patinalama işlemidir. Patinalanmış mobilyalar daha çok dikkat çeker ve şık durur. Mobilyaların son katı atılmadan patinalama işlemi yapılır. Oymaların içerisine patina renkleri ( kahverengi pembe kırmızı sarı mavi mor siyah gümüş altın bakır vb ) girer ve daha gösterişli bir mobilya olur.

Otellerinizin ve restoranlarınızın dekorasyonunda önemli bir noktada boyasının cilasının iyi yapılmasıdır. Boya mühendislerimiz sizleri mahcup etmeyecek ve boyanızı itina ile yapacaklardır.

Ofislerinizin dekorasyonunu güzelleştirecek mobilyalarınızı tüm tekniklerle ( Lake Eskitme Parlak Desenli Antik Varak ) boyuyoruz cilalıyoruz.

Mobilyaların kendi rengine boyanması tekniğine naturel boyama, naturel cilalama denir. Naturel boyamada mobilyalarınız hangi malzemeden keresteden ağaçtan yapılmışsa o renge boyanır. Pinoteks çekilmez sürülmez. Olduğu gibi cila vernik atılır.

Modern mobilya tarzında önemli bir yer tutan mermer desenli boyama mobilyalarınıza daha güzel bir hava katarak içinizi ferahlatacak. Filotalı mobilyalarınız daha moder görünecektir ve misafirlerinizin aklı sizin mobilyalarınızda kalacaktır.

Günümüzün modası lake ile gönüllerimize taht kurmuş ceviz boyanın sentezini sizlere sunuyoruz. Ceviz ile lake boya tonlarının beraber kullanıldığı mobilyalar evlerinize muhteşem bir görünüm verecek. Konuklarınızın aklı hep sizin mobilyalarınızda kalacak. Neslihan Mobilya cila ve derodür Atölyesi mobilya boyalarına garanti verir. Dökülme akma vb hiç bir sıkıntı olmaz. Yıllarca kullanacağınız mobilyalarınızı boya mühendislerimize bırakın.